Опис ПП
Створення ПП
Налаштування ПП
Редагування налаштувань плану продажу
Робота з ПП
Дошка (канбан)
Info |
---|
Для зміни статусу ліда, потрібно перетягнути карту в інший статус. |
У даному режимі автоматично відбувається фільтрація за 2 статусами ПП також є можливість скролити вправо за статусами так і вниз по клієнтах, можна додати угоду 3 на будь-який етап ПП, також 4 фільтрація за статусом, змінювати 5 режими перегляду, фільтрувати по менеджеру 6 у ПП , пошукова панель 7 дозволяє здійснювати пошук за угодами, за назвою, поштою, номером телефону; також переглядати 8 кількість угод та загальну суму в ПП, доступна 9 фільтраційна панель, 10 фільтрувати за датою.
Список
Info |
---|
У цьому режимі доступний лише нижній скрол. |
Для вибору режиму списку потрібно натиснути кнопку 1, цей режим відображає лише список лідів, для зміни статусу ліда необхідно в розділі 2 “Статус“ змінити на інший.
Призначення лідів на менеджера та передача лідів між менеджерами
Як скасувати закриті угоди в CRM:
Користувачі з правами доступу "Може редагувати всі угоди" та "Може масово редагувати угоди" можуть скасовувати закриті угоди після того, як вони були переведені в статус "закрито - успішно" або "закрито - провалено".
Це дозволить вам (або вашому керівнику відділу продажу):
скасовувати дії менеджера з продажу (у разі зміни статусу роботи з клієнтом чи помилки менеджера);
більш точно відслідковувати угоди в статусах, які пропустили менеджери під час переходу до "закрито", що важливо для складання звітів та аналізу вирви продажів.
Крім того, інформація про те, хто і коли скасував правочин, буде записана в журналі дії.У картці угоди з'явилася нова дія "Відкликати угоду".
При натисканні на кнопку "Відкликати угоду" та підтвердженні скасування угоди, угода повернеться в проміжні статуси.
Якщо угода була відкликана зі статусу "закрито - провалено", вона повернеться до статусу, з якого була відправлена до "закрито".
Якщо угода була відкликана зі статусу "закрито - успішно", вона повернеться до попереднього проміжного статусу, налаштованого у Вашій CRM.
Це дозволяє краще контролювати маніпуляції зі скасуванням закритих угод і запобігає недотриманню чітких правил закриття угод з боку менеджерів, що може спотворити статистику щодо закритих угод.
Звіт “З причин відмови”
Звіт збирає дані про закриті неуспішні угоди та статистику продажів. Він дозволяє швидко виділяти як найчастіші причини відмови клієнтів, і формувати загальну статистику заперечень.
Щоб сформувати звіт, необхідно зайти в розділ Аналітика, перейти на вкладку Звіти, потім натиснути + Додати новий звіт та вибрати тип звіту З причин відмови.
При створенні звіту ви можете задати угруповання як за планами продажу, так і менеджерами продажів (з уточненнями або без них).
Угруповання даних за планами продажів дозволить оцінити та порівняти результати різних планів продажу. Якщо різні плани використовуються для різних продуктів, то дані також вкажуть, який продукт варто додатково запакувати або відкоригувати підхід з його продажу.
Угруповання даних по менеджерам дозволить оцінити та порівняти результати роботи різних співробітників. Це допоможе виявити ТОП-продавців з найменшою кількістю відмов, а також допоможе покращити скрипт продажів із відпрацювання заперечень клієнтів (особливо якщо одна й та сама причина відмови фігурує у більшості менеджерів).
При створенні звіту ви можете задати угруповання як за планами продажу, так і менеджерами продажів (з уточненнями або без них).
Можна задати конкретний період для звіту або не вказувати його зовсім. У такому разі до звіту потраплять дані за весь час.
Дані, які відображені у звіті, мають зручне подання із зазначенням кількості успішних та провальних угод, їх відсоткове співвідношення, окрему розбивку з причин відмови, а також відображаються в інтерактивній діаграмі для більшої наочності та додаткової функціональності.
Також зручно, що фактично в один клік можна перейти зі звіту прямо у вибрані провалені операції для аналізу.