Звіт "З причин відмови"

 

RU

 

UA

US

RU

 

 

 

Звіт “З причин відмови” збирає дані про закриті неуспішні угоди та статистику продажів. Він дозволяє швидко виділяти як найчастіші причини відмови клієнтів, і формувати загальну статистику заперечень.

Дані, які відображені у звіті, мають зручне подання із зазначенням кількості успішних та провальних угод, їх відсоткове співвідношення, окрему розбивку з причин відмови, а також відображаються в інтерактивній діаграмі для більшої наочності та додаткової функціональності.

Звіт буде корисним

  • Керівнику відділу продажів

  • Маркетологу

  • Аналітику

  • Керівництву компанії

Створення звіту

Щоб сформувати звіт, необхідно зайти в розділ Аналітика, перейти на вкладку Звіти, потім натиснути + Додати новий звіт та вибрати тип звіту З причин відмови.

Вказувати назву звіту не обов'язково.

 

Групування даних

При створенні звіту ви можете задати угруповання як за планами продажу, так і менеджерами продажів (з уточненнями або без них).

Угруповання даних за планами продажів дозволить оцінити та порівняти результати різних планів продажу. Якщо різні плани використовуються для різних продуктів, то дані також вкажуть, який продукт варто додатково запакувати або відкоригувати підхід з його продажу.

При створенні звіту з угрупуванням за планом продажів ви також можете вказати конкретних менеджерів у полі менеджери з продажу, чиї угоди потрібно включити до звіту

Якщо залишити поле менеджери з продажу порожнім, до звіту будуть включені дані щодо операцій усіх менеджерів у рамках обраного плану продажів

  • Групування даних по менеджерам дозволить оцінити та порівняти результати роботи різних співробітників. Це допоможе виявити ТОП-продавців з найменшою кількістю відмов, а також допоможе покращити скрипт продажів із відпрацювання заперечень клієнтів (особливо якщо одна й та сама причина відмови фігурує у більшості менеджерів).

  • При створенні звіту з групуванням менеджерів продажів ви також можете вказати конкретні плани продажів, угоди за якими потрібно включити до звіту

Дата

При створенні звіту можна задати конкретний період у полях дата початку та дата закінчення або не вказувати його зовсім. У такому разі до звіту потраплять дані за весь час.

У сформованому звіті кількість провалених угод відображається у вигляді клікабельних посилань, що дозволяє в один клік перейти зі звіту прямо у вибрані провалені угоди CRM для їх подальшого аналізу.