Table of Contents |
---|
Опис ПП
Створення ПП
Налаштування ПП
Редагування налаштувань плану продажу
Робота
сз ПП
Дошка (канбан)
Info |
---|
Для изменения статуса лида, нужно “перетянуть“ зміни статусу ліда, потрібно перетягнути карту в другой інший статус. |
В данном режиме автоматически происходит фильтрация по 2 статусам ПП также есть возможность скролить вправо по статусам так и в низ по клиентам, можно добавить сделку 3 на любой этап ПП, также 4 фильтрация по статусу, менять 5 режима просмотра, фильтровать по менеджеру 6 в ПП, поисковая панель 7 позволяет совершать поиск по сделкам, по названию, почте, номеру телефона; также просматривать 8 количество сделок и общую сумму У даному режимі автоматично відбувається фільтрація за 2 статусами ПП також є можливість скролити вправо за статусами так і вниз по клієнтах, можна додати угоду 3 на будь-який етап ПП, також 4 фільтрація за статусом, змінювати 5 режими перегляду, фільтрувати по менеджеру 6 у ПП , пошукова панель 7 дозволяє здійснювати пошук за угодами, за назвою, поштою, номером телефону; також переглядати 8 кількість угод та загальну суму в ПП, доступна 9 фильтрационная фільтраційна панель, 10 фильтровать по датефільтрувати за датою.
Список
Info |
---|
В данном режиме доступен только нижний У цьому режимі доступний лише нижній скрол. |
Для выбора режима списка нужно кликнуть по кнопке вибору режиму списку потрібно натиснути кнопку 1, данный цей режим отображает только відображає лише список лидовлідів, для изменения статуса лида необходимо в разделе зміни статусу ліда необхідно в розділі 2 “Статус“ изменить змінити на другойінший.
Назначение лидовПризначення лідів на менеджера
ита передача
лидов междулідів між менеджерами
Как отменить закрытые сделки
Як скасувати закриті угоди в CRM:
Пользователи с правами доступа “Может редактировать все сделки” и "Может массово редактировать сделки" могут отменять закрытые сделки после того, как они были переведены в статус "закрыто - успешно" или "закрыто Користувачі з правами доступу "Може редагувати всі угоди" та "Може масово редагувати угоди" можуть скасовувати закриті угоди після того, як вони були переведені в статус "закрито - успішно" або "закрито - провалено".
Это позволит Це дозволить вам (или вашему руководителю отдела продажабо вашому керівнику відділу продажу):
отменять действия менеджера по продажам (в случае изменения статуса работы с клиентом или ошибкискасовувати дії менеджера з продажу (у разі зміни статусу роботи з клієнтом чи помилки менеджера);
болеебільш точно
отслеживать сделкивідслідковувати угоди в статусах,
которые пропустили менеджеры при переходе в "закрыто", что важно для составления отчетов и анализа воронки продаж.Кроме того, информация о том, кто и когда отменил сделку, будет записана в журнале действия. В карточке сделки появилось новое действие "Отозвать сделкуякі пропустили менеджери під час переходу до "закрито", що важливо для складання звітів та аналізу вирви продажів.
Крім того, інформація про те, хто і коли скасував правочин, буде записана в журналі дії.У картці угоди з'явилася нова дія "Відкликати угоду".
При нажатии натисканні на кнопку "Отозвать сделку" и подтверждении отмены сделки, cделка вернется в промежуточные статусыВідкликати угоду" та підтвердженні скасування угоди, угода повернеться в проміжні статуси.
Если сделка была отозвана из статуса "закрыто Якщо угода була відкликана зі статусу "закрито - провалено", она вернется в статус, из которого была отправлена в "закрыто".
Если сделка была отозвана из статуса "закрыто - успешно", она вернется на предыдущий промежуточный статус, настроенный в Вашей CRM.
Это позволяет лучше контролировать манипуляции с отменой закрытых сделок и предотвращает несоблюдение четких правил закрытия сделок со стороны менеджеров, что может исказить статистику по закрытым сделкам.
Отчет “По причинам отказа”
Отчет собирает данные о закрытых неуспешных сделках и статистике продаж. Он позволяет быстро выделять как наиболее частые причины отказа клиентов, так и формировать общую статистику возражений.
Чтобы сформировать отчет, необходимо зайти в раздел Аналитика, перейти на вкладку Отчеты, затем нажать + Добавить новый отчет и выбрать тип отчета По причинам отказа.
При создании отчета вы можете задать группировку как по планам продаж, так и по менеджерам продаж (с уточнениями или же без них).
Группировка данных по планам продаж позволит оценить и сравнить результаты разных планов продаж. Если разные планы используются для разных продуктов, то данные также укажут, какой продукт стоит дополнительно упаковать или же откорректировать подход по его продаже.
Группировка данных по менеджерам позволит оценить и сравнить результаты работы разных сотрудников. Это поможет выявить ТОП-продавцов с наименьшим количеством отказов, а также поможет улучшить скрипт продаж по отработке возражений клиентов (особенно если одна и та же причина отказа фигурирует у большинства менеджеров).
При создании отчета вы можете задать группировку как по планам продаж, так и по менеджерам продаж (с уточнениями или же без них).
Можно задать конкретный период для отчета или же не указывать его вовсе. В таком случае в отчет попадут данные за все время.
Данные, которые отображены в отчете, имеют удобное представление с указанием количества успешных и провальных сделок, их процентное соотношение, отдельную разбивку по причинам отказа, а также отображаются в интерактивной диаграмме для большей наглядности и дополнительной функциональности.
Также удобно, что фактически в один клик можно перейти из отчета прямо в выбранные проваленные сделки для анализавона повернеться до статусу, з якого була відправлена до "закрито".
Якщо угода була відкликана зі статусу "закрито - успішно", вона повернеться до попереднього проміжного статусу, налаштованого у Вашій CRM.
Це дозволяє краще контролювати маніпуляції зі скасуванням закритих угод і запобігає недотриманню чітких правил закриття угод з боку менеджерів, що може спотворити статистику щодо закритих угод.
Звіт “З причин відмови”
Звіт збирає дані про закриті неуспішні угоди та статистику продажів. Він дозволяє швидко виділяти як найчастіші причини відмови клієнтів, і формувати загальну статистику заперечень.
Щоб сформувати звіт, необхідно зайти в розділ Аналітика, перейти на вкладку Звіти, потім натиснути + Додати новий звіт та вибрати тип звіту З причин відмови.
При створенні звіту ви можете задати угруповання як за планами продажу, так і менеджерами продажів (з уточненнями або без них).
Угруповання даних за планами продажів дозволить оцінити та порівняти результати різних планів продажу. Якщо різні плани використовуються для різних продуктів, то дані також вкажуть, який продукт варто додатково запакувати або відкоригувати підхід з його продажу.
Угруповання даних по менеджерам дозволить оцінити та порівняти результати роботи різних співробітників. Це допоможе виявити ТОП-продавців з найменшою кількістю відмов, а також допоможе покращити скрипт продажів із відпрацювання заперечень клієнтів (особливо якщо одна й та сама причина відмови фігурує у більшості менеджерів).
При створенні звіту ви можете задати угруповання як за планами продажу, так і менеджерами продажів (з уточненнями або без них).
Можна задати конкретний період для звіту або не вказувати його зовсім. У такому разі до звіту потраплять дані за весь час.
Дані, які відображені у звіті, мають зручне подання із зазначенням кількості успішних та провальних угод, їх відсоткове співвідношення, окрему розбивку з причин відмови, а також відображаються в інтерактивній діаграмі для більшої наочності та додаткової функціональності.
Також зручно, що фактично в один клік можна перейти зі звіту прямо у вибрані провалені операції для аналізу.