Skip to end of metadata
Go to start of metadata

You are viewing an old version of this page. View the current version.

Compare with Current View Page History

« Previous Version 4 Next »

image-20240611-123449.png

US

image-20240611-123805.png

RU

image-20240611-131051.png

Конструктор повідомлень дозволяє створювати повідомлення з різних елементів. Деякі елементи повідомлень не підтримуються певними месенджерами, однак, як правило, їх можна замінити схожими за характеристиками елементами, які підтримуються.

Починаючи з версії 0.43.0, щоб додати елементи конструктора повідомлень, потрібно натиснути на кнопку + Повідомлення (Малюнок 1).

1-20240923-154448.png

Малюнок 1. Элементы конструктора повторения

  1. Назва блоку. Використовується для ідентифікації блоку в системі. Підписники назви блоку не бачать.

  2. Експорт повідомлень. Дозволяється перенесення елементів з одного каналу на інший. Якщо на цьому каналі немає додаткового елементу експорту, його доведеться перетворити на елемент, який буде додано. При перегляді списку каналів ви можете вибрати кілька каналів для експорту.

  3. Вкладки каналів. Кожен канал повідомляє месенджеру. Канали відображають набір доступних для додавання елементів, а також кількість допустимих символів. У вашого месенджера буде більше інформації щодо вашого каналу. Наприклад, якщо ви хочете використовувати наші ресурси для Facebook і Skype, вам потрібно додати відповідні елементи на канал. Ті елементи, які будуть у каналі Facebook, канал Skype відобразить зручніше, проте користувачі Skype не втратять нічого.

  4. Кількість елементів, які використовуються для даного каналу.

  5. Експорт вибраного елементу, — дозволяє скопіювати вибраний елемент на інших каналах. Це подібно до додаткової кнопки експорту, але в цьому випадку буде скопійовано лише один елемент, а не весь канал.

  6. Видалення елемента з даного каналу. Видалений елемент на одному каналі не видаляється на його копіях на інших каналах.

  7. Вказівка типу елемента конструктора. Дозволяється орієнтація на типи елементів.

    Натисніть кнопку для відкриття меню елементів конструктора. Дозволяється відкриття меню конструктора для додавання елементів.

  8. Оновлення елемента. Містить контент, який потрібно змінити, — в цьому випадку — текст.

  9. Меню додавання кнопок. Відкривається меню для додавання кнопок різного типу.

  10. Додавання елементів. Після сканування одного з елементів він може з'явитися в нижній частині списку елементів постійного підключення для відповідного каналу.

  11. Режим синхронізації. В цьому режимі узгодження для всіх каналів месенджера буде прив'язано до одного каналу, і будь-яка зміна в одному з каналів автоматично буде застосована в інших каналах.

  12. Альтернативний експорт.

  13. Режим експорту Card Box. При експорті елементів Card Box з каналів, які його не підтримують, на канали, які його підтримують, елементи, що утворюють Card Box, з'являться на каналі. Рекомендується увімкнути цей режим перед експортом або синхронізацією в стандартному режимі, коли він відкритий у новому вікні Card Box.

  14. Остання зміна. В цьому випадку підтверджено, що, якщо будь-які зміни були внесені в блок повідомлення.

  15. Збереження повідомлення. Зберігає зміни повідомлення. На сторінці чату відстежується ситуація.

  16. Створити шаблон повідомлень.

  17. Закриття конструктора повідомлень.

Види елементів повідомлень, доступні для месенджерів Telegram.

2.png
  1. Текст

  2. Зображення

  3. Card Box

  4. Відео

  5. Шаблон

  6. Файл

  7. Аудіо

  8. Посилання

  9. Video Note

  10. Запросити інформацію

  11. Галерея

Текст

3.png

  • No labels