Конструктор повідомлень

Конструктор повідомлень дозволяє створювати повідомлення з різних елементів. Деякі елементи повідомлень не підтримуються певними месенджерами, проте, як правило, їх можна замінити схожими за характеристиками елементами, які підтримуються.

Щоб додати елементи конструктора повідомлень, потрібно натиснути на кнопку “+ Повідомлення”.

  1. Назва блока. Використовується для ідентифікації блока в системі. Підписники не бачать назву блока.

  2. Експорт повідомлень. Дозволяє переносити елементи з одного каналу зв'язку в інший. Якщо цільовий канал не підтримує експортований елемент, відбудеться перетворення в елемент, що підтримується. При натисканні відкриється список каналів, де можна відзначити цільові канали для експорту.

  3. Вкладки каналів. Кожен канал відповідає месенджеру. Канали відрізняються набором доступних для додавання елементів, а також кількістю допустимих символів для вводу. В кожен месенджер надсилаються лише повідомлення з відповідного йому каналу. Наприклад, якщо ви маєте намір створити повідомлення для Facebook і Telegram, вам потрібно додати елементи в обидва канали. Якщо елементи будуть тільки в каналі Facebook, а канал Telegram буде порожнім, користувачі Telegram не отримають нічого.

  4. Кількість елементів повідомлення для даного каналу.

  5. Експорт вибраного елемента повідомлення - дозволяє скопіювати вибраний елемент у будь-які інші канали. Функціонує так само, як і загальна кнопка експорту, з тією різницею, що в даному випадку буде скопійовано тільки один елемент, а не весь вміст каналу.

  6. Видалення елемента з даного каналу. Видалення елемента в одному каналі не зачіпає його копії в інших каналах.

  7. Позначення типу елемента конструктора повідомлень. Дозволяє орієнтуватися у типах елементів.

  8. Кнопка виклику меню елементів конструктора повідомлень. Дозволяє відкривати меню конструктора повідомлень для додавання елементів.

  9. Елемент повідомлення. Містить контент, який бачить отримувач повідомлення — в цьому випадку текст.

  10. Меню додавання кнопок. Відкриває меню додавання різних типів кнопок.

  11. Додавання елементів. Після натискання на один з елементів, він з'явиться внизу списку елементів поточного повідомлення для поточного каналу.

  12. Режим синхронізації. У цьому режимі повідомлення для всіх інших каналів месенджерів будуть замінені повідомленнями з поточного каналу, і при внесенні змін у повідомлення для одного з каналів, в інших каналах повідомлення автоматично оновиться. Альтернатива експорту.

  13. Режим експортування Card Box. При зворотному експорті елементів кардбокса з каналів, які його не підтримують, у канали, які його підтримують, елементи кардбокса будуть сформовані у Card Box. Рекомендуємо вмикати цей режим перед експортом/синхронізацією повідомлення, якщо в ньому використовується Card Box.

  14. Остання зміна. У цьому полі відображається, хто, коли і в який час вносив зміни в блок повідомлення.

  15. Збереження повідомлення. Зберігає зміни повідомлень. На сторінці чатів виконує відправлення повідомлення.

  16. Створити шаблон повідомлень.

  17. Закрити конструктор повідомлень.

У конструкторі повідомлень присутні такі види елементів повідомлень, доступні для месенджерів:

  1. Текст

  2. Зображення

  3. Card Box

  4. Відео

  5. Шаблон

  6. Файл

  7. Аудіо

  8. Посилання

  9. Video Note

  10. Запросити інформацію

  11. Галерея

  12. Відео-замітка